Dla profesjonalistów, gotowych zdobyć wymarzoną pracę!

E-book:

"JOB INTERVIEW in English

Useful Phrases and Vocabulary" + Bonusy

Słownictwo i użyteczne zwroty w języku polskim i angielskim by zabłysnąć podczas job interview: 

  • Nauczysz się typowych zwrotów i profesjonalnego słownictwa pod job interview w języku angielskim
  • Poznasz typowe pytania zadawane podczas rozmowy kwalifikacyjnej i sprawdzone sposoby jak na nie odpowiadać po angielsku
  • Dowiesz się jak odpowiadać na trudne pytania, np. o swoje słabe strony lub o Twoje oczekiwania finansowe
  • Dowiesz się co mówić, jak mówić, kiedy mówić, a czego absolutnie unikać
  • Przestaniesz się bać, że zapomnisz co masz powiedzieć, albo czy Twoja odpowiedź jest odpowiednia
  • Odkryjesz jak zaprezentować się jako osoba pewna siebie, która zna swoją wartość i która dostanie tą pracę    
  • W ramach oferty promocyjnej dostaniesz dostęp do całego pakietu: Listy pytań w języku polskim i angielskim + E-book'a z "Useful phrases and vocabulary" +  E-book'a "Jak odpowiadac na pytanie o Twoje słabe strony"
  • Dostęp do wszystkich materiałów dostaniesz od razu po opłaceniu zamówienia, możesz z nich korzystać na dowolnym urządzeniu

Cena standard 97zł 

Teraz Tylko 47 zł

02
Days
23
Hours
56
Minutes
08
Seconds

O Autorce:

Aleksandra Grzybek - confidence & career coach, mentorka, host podcastu Confidence Rockstar, English tutor, maratonka.


Ostatnie 12 last spędziła w USA, Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie pracowała na kierowniczych stanowiskach oraz założyła własny biznes w języku angielskim. 

Była odpowiedzialna za procesy rekrutacji w wielu branżach, stąd wie na co rekruterzy zwracają największą uwagę i co się liczy na rynku pracy. 


Ola pomaga ambitnym profesjonalistom uwierzyć w siebie i wziąć karierę w swoje ręce, by życie zawodowe było dla nich źródłem radości i satysfakcji. Przygotowuje kandydatów do rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim i angielskim na wysokim poziomie. Dzięki temu zdobywają oni przewagę nad konkurencją i dostają pracę o której marzyli i na którą zasługują.

Co o Autorce mówią inni...

Magda

"Świetny e-book, zawiera konkretne i sprawdzone przykłady odpowiedzi na pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej, duży nacisk nie tylko na to co mówić, ale jak mówić. Nie trzeba wertować słownika czy internetu, wszystko jest tutaj."

Joanna

"Ola to niesamowita osoba! Dzięki niej byłam wspaniale przygotowana do rozmowy, a w rezultacie dostałam pracę. Wychwyciła wszystkie moje błędy, dodała pewności siebie i podzieliła się swoimi radami, które oparte są na jej doświadczeniu i co najważniejsze: sprawdzają się!. Ola potrafi wydobyć z nas to co najlepsze, a z czego czasem nie zdajemy sobie sprawy. Jest przemiła i od początku wprowadza przyjazną atmosferę, każda minuta naszego spotkania była bardzo wartościowa."

Dorota

"Super e-book - słowniczek w języku polskim i angielskim, słownictwo, zwroty, konkretne przykłady jak odpowiadać na pytania, wszystko w jednym miejscu. Polecam"

Ula

"Dostałam tę pracę  !!! Jeszcze uwierzyć nie mogę, ale nie mogło być inaczej. Bardzo dodałaś mi pewności siebie, uwierzyłam że mogę lepiej mówić, lepiej wypaść w trakcie interview, wyłapałaś pełno błędów które robiłam, pomogłaś mi ułożyć sensowne odpowiedzi, ale najważniejsze to uwierzyć w samą siebie ( !!!)  Przecież po dziesiątkach rozmów które miałam przez ostatnie 2 miesiące i ciągłych odmowach zaczęłam już sama siebie sabotować i wątpić coraz bardziej we wszystkie swoje umiejętności. Jednak ostatnie interview poszło znakomicie. Zapiszę sobie to jako osiągnięcie do zeszytu, aby zapamiętać ten moment."

 Tylko jeden klik dzieli Cię od zamówienia

E-booka: "Job Interview in English - Useful Prases and Vocabulary"

w specjalnej cenie 47

Copyright © 2020. Alex Grzybek. All Rights Reserved.