Dla profesjonalistów, gotowych dostać wymarzoną pracę!

Pakiet Skuteczne CV: 

Szkolenie CV + Audyt CV  

Jak stworzyć skuteczne CV, które da Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną


CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU:

  • Szkolenie CV - trening video jak napisać profesjonalne CV, które przykuje uwagę potencjalnego pracodawcy. Omówienie wszystkich sekcji CV - co wpisać, czego unikać, najczęstsze błędy z punktu widzenia rekrutera (wartość 197zł)
  • Audyt CV - profesjonalne spojrzenie na Twoje CV i feedback co zmienić, poprawić usunąć, dodać - tak by Twoje CV spełniało swoje zadanie i dało Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Twoje CV może być w j. polskim lub j. angielskim. (wartość 197zł)
  • Dostęp do wszystkich materiałów dostaniesz od razu po opłaceniu zamówienia, możesz z nich korzystać na dowolnym urządzeniu.
  •  Audyt CV dostaniesz na swoją skrzynkę mailową w ciągu 72 godzin (dni robocze). Po wprowadzeniu poprawek wysyłasz mi raz jeszcze do oceny. 

Cena standard 394zł 

Teraz Tylko 157 zł

OFERTA LIMITOWANA


O Autorce:

Aleksandra Grzybek - confidence & career coach, mentorka, host podcastu Confidence Rockstar, English tutor, mama, maratonka.


Ostatnie 12 lat spędziłam w Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałam na kierowniczych stanowiskach oraz założyłam własny biznes w języku angielskim. 

Byłam odpowiedzialna za procesy rekrutacji w wielu branżach w Polsce i za granicą, stąd wiem na co rekruterzy zwracają największą uwagę i co się liczy na rynku pracy. 


Pomagam ambitnym profesjonalistom uwierzyć w siebie i wziąć karierę w swoje ręce, by życie zawodowe było dla nich źródłem radości i satysfakcji. Pomagam stworzyć skuteczne dokumenty aplikacyjne, przygotowuję kandydatów do rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim i angielskim na wysokim poziomie. Dzięki temu zdobywają oni przewagę nad konkurencją i dostają pracę o której marzyli i na którą zasługują. Zarabiają więcej i zmieniają swoje życie.

Co o Autorce mówią inni...

Danuta Wróbel 

Moje CV jest fenomenalne, nie wiem jakich słów użyć by wyrazić jak bardzo jestem pod wrażeniem. W pierwszym tygodniu dostałam zaproszenie na 3 rozmowy i dostałam pracę. Bardzo Ci dziękuję za to, że potrafiłaś wydobyć ze mnie to wszystko z czego nawet nie zdawałam sobie sprawy. 

janusz wojtkowiak

Byłem już na kilku rozmowach, przeszedłem do kolejnych etapów, czekają mnie kolejne rozmowy. Biorąc pod uwagę na jakie stanowiska aplikuję (kadra zarządzająca) to moje CV wymiata.


ANITA LIPIŃSKA

Bardzo Ci dziękuję za pomoc z moim CV, wygląda zupełnie inaczej, bardzo profesjonalnie. Poleciłam Cię już moim znajomym, bo naprawdę jestem bardzo zadowolona z Twojej pracy.

Justyna Mielicka

Dostałam pracę, skorzystałam z audytu CV , e-booków i innych materiałów i dzięki temu miałam wszystko odpowiednio ułożone w głowie.

Najczęściej zadawane pytania

W jakim Języku jest szkolenie i audyt?

Szkolenie CV jest nagrane w języku polskim, ale omawiane zagadnienia są adekwatne również pod CV w j. angielskim. CV do audytu możesz mi wysłać w j. polskim lub angielskim (Twój wybór)

 

kiedy otrzymam audyt cv?

Wyślij mi swoje CV wraz z przykładowymi ofertami pracy/branżą/stanowiskiem na maila: contact@alexgrzybek.com

Audyt CV otrzymasz na swoją skrzynkę mailową w przeciągu 72 godzin (dni robocze). Po wprowadzeniu poprawek wysyłasz mi raz jeszcze do oceny aż twoje CV będzie top. 

 

Czy mogę zapłacić przelewem?

Tak, możesz dokonać przelewu bezpośrednio na konto, wyślij mi maila na: contact@alexgrzybek.com i prześlę Ci instrukcje.  

 

Jak długo będę mieć dostęp do szkoelnia cv?

Dostęp do szkolenia dostajesz dożywotnio, możesz do niego wracać kiedy tylko chcesz. Omówione zagadnienia są pod stworzenie skutecznego CV w każdej branży. 

 

do kiedy mogę wykorzystać audyt CV?

Audyt CV możesz wykorzystać w do końca sierpnia 2021. W wyjątkowych sytuacjach napisz do mnie i znajdziemy rozwiązanie. 

 

 Tylko jeden klik dzieli Cię od zamówienia

Pakietu Skueczne CV:

Szkolenie CV + Audyt CV 

w specjalnej cenie 157


OFERTA LIMITOWANA


Copyright © 2021. Alex Grzybek. All Rights Reserved.