Store

New Store

Special  Deals 

Special Deals on different digital products in Polish and English - e-books, online course, webinars. Things related to job interviews, confidence, business. Check out the details below and have fun 🙂

Pakiet CV: Szkolenie CV + Audyt CV

Jak napisać skuteczne CV, które da Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Pakiet zawiera: Szkolenie CV - omówienie wszystkich sekcji CV, co wpisać, czego unikać, najczęstsze błędy z punktu widzenia rekrutera oraz Audyt CV - profesjonalne spojrzenie na Twoje CV i feedback co zmienić, poprawić usunąć, dodać. 

394zł 157zł

E-book "Job interview Phrases and Vocabulary" {Polish-English}


Słownictwo, użyteczne zwroty, gotowe templates w języku polskim i angielskim 

by zabłysnąć podczas job interview in English.

97zł 47zł

Kurs Online: Job Interview Success Pack {Polish-English}

To wyjątkowe szkolenie oparte na moich autorskich metodach, które przeprowadzi Cię przez cały proces przygotowania do rozmowy o pracę po polsku i po angielsku krok po kroku.

Ze specjalnymi bonusami: CV Trening, Linkedin Trening, Rozmowa Stress Free, Rozmowa Online,

audyt CV i więcej. Pakiet Standard, Premium i VIP.

od 797zł od 547zł

Szkolenie Linkedin

Jak stworzyć skuteczny profil na linkedin. Ponad 2.5 godz nagrań. 

2 Treningi Linkedin: Skuteczny profil na Linkedin i Jak stworzyć swoją markę osobistą na Linkedin

297zł 127zł

Szkolenie CV

Jak napisać skuteczne CV, które da Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Omówienie wszystkich sekcji CV, co wpisać, czego unikać, najczęstsze błędy z punktu widzenia rekrutera. 

197zł 97zł

Audyt CV

Profesjonalne spojrzenie na Twoje CV i feedback co zmienić, poprawić usunąć, dodać - tak by Twoje CV spełniało swoje zadanie i dało Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. 

197zł 97zł

Konsultacja indywidualna 1 godz

Konsultacja indywidualna z Alex Grzybek - kompleksowe przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim lub angielskim - pod względem merytorycznym, językowym, sprzedażowym i prezentacyjnym - by zdeklasować konkurencję i dostać pracę, na której Ci zależy i na którą zasługujesz.  Pakiet 1 x 60 min plus materiały (w tym E-book "Job Interview Useful Phrases and Vocabulary")

397zł 247zł

Konsultacja indywidualna 2 godz

Konsultacja indywidualna z Alex Grzybek - kompleksowe przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim lub angielskim - pod względem merytorycznym, językowym, sprzedażowym i prezentacyjnym - by zdeklasować konkurencję i dostać pracę, na której Ci zależy i na którą zasługujesz.  Pakiet 2 x 60 min plus materiały (w tym E-book "Job Interview Useful Phrases and Vocabulary")

797zł 497zł

Webinar: "Jak się wyróżnić podczas rozmowy kwalifikacyjnej" 

Jak dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, jak pokonać stres 

i skutecznie odpowiadać na pytania pracodawcy. 

97zł 57zł

Webinar: "Jak zabłysnąć podczas job interview po angielsku" 

Jak się zaprezentować podczas rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku, zdobyć przewagę nad konkurencją i dostać pracę, na której Ci zależy. 

97zł 57zł

Webinar: "How to rock your next job interview in English" 

How to present yourself during a job interview in English, how to answer most common job interview questions, and what mistakes to avoid. 

97zł 57zł

Webinar: "How to decrease self doubt and increase confidence" 

In this jam-packed Confidence Masterclass I show you

how to Believe in Yourself, so you can Become a CONFIDENCE ROCKSTAR !!!

97zł 57zł

Webinar: "How to get your first clients in your online business" 

How to get clarity on your online business, how to attract clients your way and how to start making money in your business. 

97zł 57zł

Webinar: "Create the life you love on your terms" 

How to stop procrastinating and take action on behalf of your dreams. How to create the life you love on your terms now, not maybe one day in the future. Very powerful training. 

£47 £9

Success Webinar Combo 

2 webinars “How to Become More Confident in 3 Easy Steps” and “3 Secrets to Achieve Your Goals” plus Bonus Gift: Morning Routine Checklist – how to start your day to make it successful day.

£47 £7

Goal VIP Intensive 

2.5 hour one to one Goal VIP Intensive, during which we'll set up a personalised plan on how to reach your goals within the next 3 months. 

£297 £147