Wiosenne Warsztaty Rozwowojo - Networkingowe

dla kobiet gotowych zdobyć wszystko co dla nich ważne!

"Jak spełniać swoje marzenia w harmonii ze sobą i własnym potencjałem"  


SOBOTA 30/04 godz. 12:00-14:00

 CO CIĘ CZEKA PODCZAS WARSZTATÓW:

  • Zrozumiesz co do tej pory powstrzymywało Cię przed osiągnięciem Twoich celów oraz nauczysz się jak zaprogramować się na sukces byś mogła osiągnąć to czego pragniesz
  • Wzmocnisz swoją intuicję na drodze samorealizacji i odkrywania swojego potencjału i talentów oraz dowiesz się jak wibrować wysoko i kreować swoją rzeczywistość tak, żeby nic już nie było trudne i niemożliwe 
  • Nawiążesz nowe, wartościowe znajomości, poznasz wspaniałe kobiety, które tak jak Ty chcą od życia czegoś więcej, networking 


To będzie trening transformacyjny, który pomoże ci zobaczyć siebie w innym świetle i zmienić sposób w jaki działasz i jak się czujesz. 

Przyjdź i poznaj Polki z okolic Alicante. 

Jesteś na urlopie w Alicante i chcesz poznać Polki podobne do Ciebie?

Prowadzisz biznes online lub stacjonarny w Hiszpanii? Przyjdź i opowiedz nam o nim, może pomożemy sobie wzajemnie. 

Masz sporo wolnego czasu i masz ochotę spróbować czegoś nowego, co wzbogaci Twoje życie?


Podzielimy się z Tobą tym co zadziałało u nas i jak stworzyłyśmy biznes i życie na naszych warunkach w słonecznej hiszpanii.

Warsztat potrwa 2 godz

Inwestycja: 15 euro 

Limit miejsc

04
Days
20
Hours
43
Minutes
36
Seconds

Kto poprowadzi ten Warsztat?

Alex Grzybek

Coach pewności siebie, kariery, business mentor, host podcastu Confidence Rockstar.

W 2019 roku moje życie wielokrotnie zostało wywrócone do góry nogami. Kiedy wychodziłam ze szpitala w lipcu byłam bez pracy, biznesu, dochodu , a moja pewność siebie nie istniała. W ciągu 2 m-cy przeprowadziłam się do Hiszpanii, przebrandowałam swój biznes i stworzyłam styl życia, który pozwala mi pracować z dowolnego miejsca na ziemi. 

Pomagam kobietom uwierzyć w siebie by miały odwagę sięgać po swoje marzenia. Pokazuję jak znaleźć spełnienie w karierze zawodowej, założyć i rozwinąć własny biznes i stworzyć życie jakiego pragniesz. 

Agnieszka (Ines) Michalak 

Od ponad 5 lat mieszkam w Hiszpanii, bo takie było moje marzenie. Uczę jogi i medytacji na terenie Costa Blanca. Moje zainteresowania to praca z energią, z Reiki, z czakrami, odczytami Kronik Akaszy i holistycznym podnoszeniem sił witalnych oraz wibracji. Zajmuję się tym, jak konsolidować i odczuwać szczęście z poziomu serca.

Im dłużej pracuję z jogą i szeroko pojętym well- being, tym bardziej widzę, że wiedza to już nie wszystko.

Łącząc się z naszym sercem i schodząc z poziomu mentalnego, gdzie często goszczą ograniczające nas schematy, możemy odkryć naszą misję, unikatowe talenty i zaufać sobie. ❤

Co o prowadzących mówią inni:

Karolina, Poland 

 

Zanim poznałam Alex straciłam nadzieję. Od kiedy zaczęłyśmy ze sobą pracować dzieją się cuda, rzeczy,  które nie działały od miesięcy wreszcie wychodzą na prostą, to niewiarygodne. Powiedziałeś, że kiedy zacznę od siebie, wszystko wokół też się zmieni. Na początku w to nie wierzyłem, ale to naprawdę DZIAŁA!

Charuni Perera, Niemcy


 

Poznalam Inés kiedy byłam w bardzo dużym kryzysie osobistym i przyjechałam do Alicante, żeby odpocząć od stresującej rzeczywistości. Inés jest wspaniła osobą i nauczycielką. Jest uważna na indywidualne potrzeby a połączenie medytacji i jogi sprawia, że jej zajęcia i warsztaty są czymś wyjątkowym.

Jane, Wielka Brytania

 

Inés poznałam na zajęciach z jogi, jest niezwykłą osobą i wspaniałą nauczycielką jogi, która ma doskonałe relacje z ludźmi w każdym wieku. Odkąd ćwiczę jogę z Inés, odzyskałem sprawność fizyczną, energię i chęć do życia. Rekomenduję Inés każdemu, kto ma szczęście dołączyć do jej zajęć. Ona jest zdecydowanie jedną z najbardziej oddanych nauczycieli jogi, z jakimi się spotkałam 🙏🏻

Celina, Wielka Brytania 

 

Nauczyłam się rozpoznawać swoje potrzeby oraz zrozumiałam, że są one tak samo ważne jak potrzeby innych. Po raz pierwszy w życiu zaczęłam akceptować siebie, taką jaka jestem, wierzyć w siebie i radzić sobie z samodzielnym podejmowaniem decyzji. Bardzo polecam współpracę z Alex, gdyż praca z nią przynosi efekty. 

Najczęściej zadawane pytania:

Jak mogę zapłacić za event?

Po zapisaniu się na event otrzymasz maila z instrukcjami do płatności, możesz dokonać przelewu bizum lub na konto, ewentualnie odpowiedz na maila jeśli potrzebujesz użyć innej metody płatności. 

Ile czasu Trwa warsztat?

Warsztat potrwa 2 godziny. 

Na czym polega ten warsztat?

Warsztat składa się z części merytorycznej prowadzonej przez Ines i Alex, gdzie podzielimy się z Tobą naszymi historiami i tym co zadziałało u nas w kontekście spełniania marzeń oraz podamy Ci narzędzia, które możesz wykorzystać w swoim życiu. Druga część networkingowa polega na wzajemnym poznaniu się i wymianie doświadczeń. 

Czy liczba miejsc jest ograniczona?

Tak, w warsztacie może wziąć udział maximum 10 osób, zatem konieczne zarezerwuj swoje miejsce już teraz klikając na link poniżej. 


Tylko jeden klik dzieli Cię od zapisania się na warsztat:


"Jak spełniać swoje marzenia w harmonii ze sobą i własnym potencjałem"  


SOBOTA 30-GO KWIETNIA 

GODZ. 12:00 -14:00


ADRES: AVENIDA ALFONSO EL SABIO 15, 2º IZQDA,

03001 ALICANTE, ESAPANA


Inwestycja:15 Euro


LIMIT MIEJSC 

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami

phone /WHATSAPP

Alex: +44 7977 932 889

Ines:+34 652 073 124

Copyright © 2022. Alex Grzybek. Wszelkie prawa zastrzeżone.