Webinar: Zorganizuj Wyzwanie w Biznesie Online, które Sprzedaje

Dla kobiet w biznesie online, gotowych na stały napływ klientów i większe dochody!

bEZPŁATNY WEBINAR 

 Jak Zorganizować Kilkudniowe Wyzwanie w Biznesie Online,

Które Rozwala System i Sprzedaje 🚀

Poznaj sekrety skutecznych wyzwań, które zamienią uczestników w lojalnych KLIENTÓW i zbudują Twój Biznes! 

⏰ WTOREK 5/12/2023, GODZ. 13:00 

PODCZAS TEGO SZKOLENIA POZNASZ:

  • Skuteczne Planowanie Wyzwań: Poznasz metody jak zaplanować i wypromować Twoje Wyzwanie by przyciągnąć uwagę Twoich idealnych klientów
  • Rozbijanie Systemu: Uwolnij się od schematów! Dowiesz się, jak stworzyć Wyzwanie, które wywoła efekt WOW, zaangażuje uczestników i zostanie zapamiętane
  •  Sekrety Sprzedażowe: Poznasz techniki by uczestnicy Wyzwania chcieli z Tobą pracować, czyli jak zamienić ich w lojalnych klientów
W trakcie tego wyjątkowego treningu poznasz Skuteczną Strategię POZYSKIWANIA KLIENTÓW i ZARABIANIA na swojej wiedzy, którą będziesz mogła wykorzystywać over and over again. 

Bądź LIVE !! STARTUJEMY ZA:

Kto prowadzi ten webinar?

Aleksandra Grzybek (mówią też na mnie Alex) – mentorka pewności siebie i biznesu, speaker, host podcastu Confidence Roclstar. 

Kilka lat temu moje życie kilkukrotnie wywróciło się do góry nogami Gdy wychodziłam ze szpitala w lipcu 2019 roku, byłam bez pracy, bez biznesu, bez dochodów. Chodziłam o kulach, a moja pewność siebie była “poniżej błota i mułu”

W zaledwie kilka miesięcy zbudowałam od zera dwa biznesy, które teraz mogę prowadzić z dowolnego miejsca na ziemi. Spełniłam marzenie o zamieszkaniu w Hiszpanii i dostałam tę Złotą Płytę na zdjęciu za przekroczenie 100 000 zł ze sprzedaży online.

Przeprowadziłam ponad 100 webinarów, wyzwań i masterclassów, gromadząc uczestników od 20 do ponad 1000 osób, generując przychody wielokrotnie przewyższające koszty reklamy (2 ostatnie Wyzwania – sprzedaż na ponad 30 000 PLN)

Moje wsparcie skierowane jest do kobiet, aby uwierzyły w siebie i wykorzystały swój potencjał do stworzenia dochodowego biznesu online opartego na wiedzy. By mogły pracować z dowolnego miejsca i to na ich własnych warunkach.

Co mówią inni:

Miałam sesję z Alex kiedy ruszałam z moim nowym programem grupowym. Pomogła mi stworzyć konkretny plan działania plus totalnie zmieniła moje nastawienie do sprzedaży. Zapisało się więcej osób niż początkowo zakładałam. Alex wie jak przyciągnąć właściwych klientów, i co więcej – naprawdę zależy jej byś odniosła sukces.

Fay Blakey (Business Coach)

Magdalena Wdzięczna jestem mega, że trafiłam na Ciebie i to Wyzwanie

Agnieszka Ola Ty jesteś torpeda, dokładnie tych słów dziś potrzebowałam, dajesz kopa i energię, Ja Ciebie kupuję totally, jesteś super sprzedawcą

Anna Cudowny pierwszy dzień Wyzwania, absolutnie profesjonalne szkolenie

Weronika Nie mogę się doczekać Twojej oferty

Gabriela Dziękuję za to Wyzwanie, dodajesz siły i wiary, że mi też się uda

Tylko jeden klik dzieli Cię od dołączenia do treningu, gdzie odkryjemy tajniki  

Jak Zorganizować Kilkudniowe Wyzwanie w Biznesie Online,

Które Rozwala System i Sprzedaje!🚀

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, WIĘC WSKAKUJ TERAZ!

Copyright © 2023. Alex Grzybek. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Polityka Prywatności