BEZPŁATNE 3-DNIOWE WYZWANIE DLA KOBIET W BIZNESIE ONLINE: COACHÓW, TRENERÓW, KONSULTANTÓW

"ZBUDUJ SWOJE IMPERIUM"


 Jak regularnie pozyskiwać klientów w biznesie online.

 

💻 kiedy: 20, 21, 22 lutego 2024 o godz 12:00

Poznasz prosty i skuteczny system, dzięki któremu zbudowałyśmy

nasze biznesy online. 

Od zera - od "nie mamy pojęcia jak się do tego zabrać" do regularnego napływu klientów  i zarabiania z dowolnego miejsca na ziemi.

 Poznasz konkretnie kroki jak  możesz to zrobić. 


PODCZAS TEGO WYZWANIA:

  • Poznasz 3 Filary dobrze prosperującego biznesu - jeśli tego nie masz, jesteś na prostej drodze do wykolejenia się przy pierwszym zakręcie
  • Dowiesz się kim jest Twój idealny klient i jak do niego dotrzeć (coś co większość coachów robi źle)
  • Odkryjesz jak stworzyć świetną ofertę, której Twój klient nie będzie mógł się oprzeć!
  • Zmienisz swoje podejście do sprzedaży i staniesz się magnesem na klientów   
  • Zrozumiesz jak myśli i działa kobieta sukcesu, która buduje swoje imperium z pewnościa siebie
  • Poznasz naszą metodę przejścia od totalnego chaosu do stworzenia strategii, która pozwoli Ci pozyskać nowych klientów w ciągu kilku tygodni 
  • I najlepsze jest to, że to Wyzwanie jest dla Ciebie całkowicie za darmo, przy czym dostaniesz więcej niż na wielu płatnych szkoleniach razem wziętych

Ania Chwalipost. Nasza ostatnia rozmowa była przełomowa. Zaraz po niej w kolejnych 2 tygodniach sprzedałam 7 współprac 1:1 i zarobiłam kilkanaście tysięcy. I to co ważne, wczoraj podwyższyłam cenę o 100% i sprzedałam kolejny program. 

Like  Reply  10h

Marta Całe Wyzwanie, energia na grupie, bardzo przydatne informacje, po prostu rewelacja. Super przemyślane jak angażować odbiorców z korzyścią dla wszystkich

5

Like  Reply  12h

 Iza Za wami dwoma to na koniec świata bym poszła

5

Like  Reply  12h

Gosia Mam pierwsze 2 sprzedaże na Mastermind sprzedaż na Masterclass i sprzedanych kilka pakietów planów. Jaram się na maxa. Olu dziękuje za Twoje prowadzenie, mega energię i kopniaki do działania. Ah i już czekam na koniec etatu żeby móc skupić się tylko na tym. 

Like  Reply  2h

Kasia Słowo ode mnie na dziś - kosmos, coś Ty z nami zrobiła, dużo wartościowej wiedzy, dałaś kopa do działania. Mega warto dołączyć do wyzwania. 

8

Like  Reply  4h

Paulina Profesjonalizm, zaangażowanie, niesamowita atmosfera oraz ogromna wiedza. Dziękuje Gosia!

4

Like  Reply  4h

JAK TO DZIAŁA? 


Przez okres 3 Dni będziemy spotykać się w zamkniętej grupie na Facebooku. 


Każdego dnia poprowadzimy dla Ciebie szkolenie na żywo.  

 Dostaniesz know-how i zadanie do wykonania. 


Każdy trening potrwa ok. 60 min. 

Codziennie będą nagrody do wygrania.

WTOREK - 20/02 o 12:00 czasu polskiego

#1 - KLIENT & OFERTA

✨ Dowiesz się kim jest Twój idealny klient i dlaczego potrzebuje on właśnie Ciebie

✨ Zrozumiesz co oznacza oferta nie do odrzucenia, o którą klienci sami pytają

ŚRODA - 21/02 o 12:00 czasu polskiego

#2 - MINDSET & PEWNOŚĆ SIEBIE

✨ Odkryjesz co do tej pory blokowało Cię przed sukcesem w biznesie na jaki zasługujesz (niezależnie od tego jak bardzo tego chciałaś i jak ciężko pracowałaś)

✨ Poznasz sekrety kobiet sukcesu i staniesz się jedną z nich 

CZWARTEK - 22/02 o 12:00 czasu polskiego

#3 - STRATEGIA BIZNESOWA

✨ Dowiesz się co to jest skuteczna strategia biznesowa, która działa 24/7

✨ Poznasz naszą metodę regularnego pozyskiwania klientów i zarabiania z dowolnego miejsca na ziemi 

KTO PROWADZI TO WYZWANIE? 

Aleksandra Grzybek

confidence coach & business success mentor

Mentorka pewności siebie i biznesu, speaker, host podcastu Confidence Rockstar.

Kilka lat temu moje życie kilkukukrotnie wywróciło się do góry nogami Gdy wychodziłam ze szpitala w lipcu 2019 roku, byłam bez pracy, bez biznesu, bez dochodów. Chodziłam o kulach, a moja pewność siebie była "poniżej błota i mułu"


W zaledwie kilka miesięcy zamieszkałam w Hiszpanii, zbudowałam od zera dwa biznesy, które mogę prowadzić z dowolnego miejsca na ziemii. Moje webinary i kilkudniowe wyzwania (ostatnie na ponad 900 osób) całkowicie rozwalają system i generuja sprzedaż kilku lub kilkunastokrotnie przewyższająca koszty reklamy. Tę Złotą Płytę na zdjęciu dostałam za wyniki w sprzedaży online.


Pomagam kobietom, aby uwierzyły w siebie i wykorzystały swój potencjał do stworzenia dochodowego biznesu online opartego na wiedzy. By mogły pracować z dowolnego miejsca i to na ich własnych warunkach.

Małgosia klonowska

MINDSET COACH & BUSINESS STRATEGIST

Od 2018 roku pomaga kobietom budować biznesy swoich marzeń. Jako coach mindsetowy i strateg biznesowy, jej celem jest wspieranie kobiet sukcesu w pokonywaniu własnych słabości oraz odkrywaniu ich prawdziwego potencjału.

Jej doświadczenie zawodowe obejmuje ponad 22 lata pracy w sektorze handlowym, w tym działach sprzedaży, marketingu i zakupów, oraz 15 lat zarządzania zespołem. To właśnie te bogate doświadczenia pozwalają Małgosi dostarczać klientkom najlepszą jakość usług.

Współpracując zarówno z małymi rodzinnymi firmami, jak i dużymi międzynarodowymi korporacjami, największą satysfakcję przynoszą transformacje jej klientek. Wspólnie osiągają znakomite wyniki, zwiększając ich przychody, pozyskując nowych klientów i tworząc ofertę, którą kochają. 

Na co dzień Małgosia jest mamą dwójki dzieci, żoną. 

CO MÓWIĄ O NAS INNI

Miałam sesje z Alex kiedy ruszałam z moim nowym programem grupowym. Pomogła mi stworzyć konkretny plan działania plus totalnie zmieniła moje nastawienie do sprzedaży. Do programu zapisało się więcej osób niż początkowo zakładałam. Alex wie jak przyciągnąć właściwych klientów, i co więcej - naprawdę zależy jej byś odniosła sukces.

Fay Blakey, Business Coach

Zastanawiasz się, dlaczego twój biznes stoi w miejscu? Z Małgosią znajdziesz odpowiedź na to pytanie! Gosia to nie tylko praktyk biznesu, to doskonała mentorka i coach, która wspiera na biznesowej drodze. Co najlepsze Gosia skupia swoją uwagę na to, co najważniejsze w biznesie, czyli mindset.

Jednocześnie ma ogromną wiedzę sprzedażową i szeroką wiedzę o biznesie online. Gorąco polecam każdej przedsiębiorczyni, która chce w końcu osiągnąć sukces w biznesie.

Gosia Galbas


STARTUJEMY 20-TEGO LUTEGO O 12:00


Tylko jeden klik dzieli Cię od zapisu na:

Copyright © 2024. All Rights Reserved.