Wyzwanie Rockstar

Organizuj Wyzwania, które Wywołują Efekt WOW i Zarabiają!!

Poznaj Moją Formułę: 

WYZWANIE BIZNES ROCKSTAR

WYZWANIE ROCKSTAR BIZNES.

Wykorzystaj MOC Kilkudniowego Wyzwania, aby przyciągnąć swoich idealnych klientów, którzy chcą z Tobą pracować.

Jesteś coachem, konsultantką, terapeutką, kreatorką kursów i chcesz regularnego napływu klientów (i przychodu) w swoim biznesie. 

W trakcie tego programu pokażę Ci jak robić Wyzwania, które ludzie uwielbiają, polecają i po których stają się TWOIMI KLIENTAMI. Brzmi super, ale póki co czujesz się tak:

 • nigdy w życiu nie prowadziłaś Wyzwania/webinaru i zupełnie nie masz pojęcia gdzie zacząć
 • robiłaś Wyzwania/webinary, które poszły całkiem nieźle , ale nic lub niewiele się sprzedało
 • napracowałaś się na maxa by spiąć Wyzwanie/webinar w całość, poświęciłaś mnóstwo czasu, energii, pieniędzy… ale bez rezultatów (i wyłaś w nocy w poduszkę zastanawiając się “co jest ze mna nie tak?”)
 • masz ofertę, której Twoi klienci potrzebują i nie rozumiesz dlaczego do diabła się nie sprzedaje
 • myślisz by zacząć Wyzwania/webinary, ale boisz się mówić do ludzi, których nie znasz. Co jeśli Cię nie polubią, albo spotkasz się z hejtem?
 • czujesz się przytłoczona technologią, jak połączyć te wszystkie programy, apki i inne cuda razem?
 • martwisz się niewystarczającą liczbą klientów i niestabilnym cach flow w swoim biznesie
 • masz ochotę rzucić to wszystko i wrócić na etat. Myślisz, że być może nie nadajesz się do tego całego biznesu?

Wiem jak się czujesz. Byłam tam. I też wyłam w poduszkę…

ALE, wiem też, że…

Prowadzenie Wyzwań i webinarów pomogło mi wyjść z miejsca, 

w którym nie miałam ani biznesu, ani klientów

do REGULARNEGO ZARABIANIA na swojej wiedzy. 

Dziś mogę pracować z dowolnego miejsca na świecie 

i moje oferty sprzedają się nawet wtedy kiedy śpię.

Niektórzy mówią, że Wyzwania już nie działają…

Absolutnie się z tym nie zgadzam !! Wciąż widzę Wyzwania (i inne online eventy) jako najbardziej efektywną strategię by dotrzeć do idealnego klienta.

Niezależnie od tego czy sprzedajesz produkty cyfrowe, kursy online, programy grupowe, pakiety jeden na jeden, coaching, sesje terapeutyczne – możesz je WSZYSTKIE SPRZEDAWAĆ właśnie przez online eventy.

A KILKUDNIOWE WYZWANIA JESZCZE TEN PROCES WZMACNIAJĄ, BO MAJĄ NAJWIĘKSZĄ KONWERSJĘ !! OZNACZA TO WIĘCEJ KLIENTÓW I ZWIĘKSZONE ZAROBKI !!

Btw. – Tę złotą płytę na zdjęciu dostałam za przekroczenie 100 000 zł ze sprzedaży online właśnie używając tej strategii.

Ale to nie wszystko. Wyzwania pomogą Ci zbudować markę osobistą, wypozycjonować Cię jako eksperta w swojej branży, wzmocnić Twoją wiarygodność, dotrzeć do ludzi z każdego zakątka świata. Plus – nigdy nie wiesz kto patrzy !!! – wyzwania otwierają Ci drogę do nieograniczonych możliwości współpracy, występów w mediach, książkach, czasopismach, podcastach, summitach, występowania jako speaker (online i offline) i wiele wiele więcej… 

Kiedy zaczniesz prowadzić swoje Wyzwania – The Sky Is The Limit !!

Pokażę Ci jak robić to z SUKCESEM w Moim Autorskim Programie:

Zapraszam Cię na 8-tygodniowy LIVE program transformacyjny:

WYZWANIE BIZNES ROCKSTAR

podczas którego nauczysz się skutecznej strategii pozyskiwania klientów i zarabiania na swojej wiedzy. Strategii, którą będziesz mogła wykorzystywać w swoim biznesie over and over again. 

Niezależnie od tego czy prowadziłaś już Wyzwania (webinary, czy inne online eventy), lub też dopiero zaczynasz, w tym programie poznasz jak zrobić WYZWANIE NA STERYDACH, KTÓRE ZREWOLUCJONIZUJE TWÓJ BIZNES !!!

Pomyśl o  transformacji, którą zapewnisz swoim klientom, pieniądzach, które zarobisz i satysfakcji, jaką uzyskasz. Wyobraź sobie, że już to masz, tu i teraz. Wiem, że widzisz i czujesz TO wyraźnie. 

START – Poniedziałek 11-go grudnia 2023. 

OFERTA WYGASA ZA:

TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE JEŚLI: 

💎 Masz ofertę, którą sprzedajesz i klienci mają rezultaty 

💎 Korzystałaś już z reklamy na facebooku

💎 Chcesz pozyskać klientów i zarabiać teraz

💎 Chcesz nauczyć się formuły, która daje rezultaty

💎 Jesteś gotowa wdrożyć to czego się nauczysz

💎 Jesteś zdeterminowana wykonać pracę

💎 Jesteś gotowa na zmiany w swoim biznesie na dobre

💎 Jesteś gotowa działać, a nie czekać 

TEN PROGRAM NIE JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

 Nie masz w ogóle swojej oferty, ani konkretnego pomysłu 

❌ Zupełnie nie wiesz na czym polega reklama na facebooku

 Nie zamierzasz wykonać pracy w swoim biznesie 

Chcesz zostać w miejscu, w którym jesteś obecnie

❌ Czekasz na cud, aż samo się wydarzy

❌ Ciągle odkładasz, zaczniesz kiedy będziesz gotowa 

❌ Sprawdzasz tysiące różnych strategii, ale nigdy żadnej nie wdrażasz w życie

❌ Narzekasz, obwiniasz cały świat za to, że Ci się nie udaje

Czego dokładnie nauczysz się w tym Programie:

1

Moduł 1: Silne fundamenty stojące za Wyzwaniem Rockstar

Odkryjemy Twoją zone of genius i uzyskamy jasność co do tematu Twojego Wyzwania. Pozbędziemy się wszystkich negatywnych przekonań, które mogą stać Ci na drodze i zaprogramujemy Twój umysł na sukces. Dowiesz się jak prowadzić Wyzwanie z pewnością siebie i energią, która porywa uczestników do działania

2

Moduł 2: Tworzenie Oferty nie do Odrzucenia

Mocny focus na Twojej ofercie – ma być WOW. Jeśli masz kilka ofert, wybierzemy najlepszą na teraz i odpowiednio ją wycenimy. Dopracujemy ją tak byś sama się w niej zakochała i z pewnością siebie zaprezentowała ją uczestnikom. Dowiesz się jak sprawić by podczas Wyzwania ludzie zrozumieli, że właśnie TY jesteś brakującym elementem ich sukcesu. Dzięki temu z wdzięcznością wskoczą na pokład by z Tobą pracować. 

3

Moduł 3: Rozwiń Skrzydła

Stworzymy fantastyczną stronę rejestracji na Twoje Wyzwanie bywywołać reakcję właściwych osób: „Oh YES, zapisuję się od razu”.  Rozłożymy na czynniki pierwsze wszystkie kluczowe elementy skutecznej strony zapisu, by zwiększyć procent konwersji. Połączymy stronę rejestracji z Twoją listą mailową i zautomatyzujemy cały proces, aby działał, wtedy kiedy śpisz. 

4

Moduł 4: Idziemy w Świat 

Wypuścimy informację o Twoim super Wyzwaniu w świat, aby przyciągnąć ludzi, którzy nie mogą się doczekać, by wziąć w nim udział. Omówimy dziesiątki metod jak pozyskać ludzi na Twoje Wyzwanie, w tym ruch organiczny i płatny. Naszym celem jest by jak najwięcej ludzi dołączyło do Twojego Wyzwania i zdecydowało się na współpracę z Tobą. W tym celu będziemy wykorzystywać płatną reklamę na facebooku, która będzie Twoją inwestycją. Dowiesz się jak wykorzystać reklamę by przyciągnąć właściwych ludzi i nie przepalić budżetu. 

5

Moduł 5: W Sercu Wyzwania 

Stworzymy plan Twojego Wyzwania dzień po dniu. Dowiesz się jak wygląda struktura skutecznego Wyzwania oraz jakich użyć dopalaczy by uczestnicy byli zmotywowani i zaangażowani. Nauczysz się jak zaprezentować się jako ekspert i nawiążesz relacje z uczestnikami – tak aby Cię poznali, polubili i Ci zaufali (know, like and trust factor). I chcieli z Tobą pracować. 

6

Moduł 6: Sprzedaż, którą pokochasz 

Zajmiemy się tym jak Skutecznie Sprzedać Twoją Ofertę. Być może słowo “sprzedaż” wywołuje u Ciebie dyskomfort. Zmienimy to. Przeprogramujemy Twoje negatywne przekonania dotyczące sprzedaży by wspierały Cię na każdym etapie Twojego WyzwaniaBędziesz sprzedawać z łatwością, lekkością, a Twoi klienci sami będą Cię prosić o ofertę. For real!

7

Moduł 7: Magnetyczna Komunikacja

Omówimy Twoją komunikację przed, w trakcie i po Wyzwaniu. Przed – by uczestnicy nie mogli się go doczekać. W trakcie – by podsycać płomień i zwiększyć ich zaangażowanie. Po Wyzwaniu by wzmocnić sprzedaż. Twój marketing mędzie magnetyczny – konkretny, wyrywający z butów i skuteczny. 

8

Moduł 8: Technologia Twoim Przyjacielem

Omówimy aspekty techniczne i jak to wszystko uprościć. Dowiesz się jak spiąć wszystkie elementy układanki w całość bez wyrywania sobie włosów z głowy. Jestem zwolennikiem tego, żeby wszystko działało dla Ciebie, a nie na odwrót

OFERTA WYGASA ZA:

Kto prowadzi ten program?

⭐ Jestem Ola (mówią też na mnie Alex), jestem confidence coachem, biznes mentorem, hostem podcastu Confidence Rockstar. Pomagam kobietom pozyskiwać klientów i zarabiać w biznesie online opartym na wiedzy

⭐ W 2019 roku po tym jak życie mi się posypało, zaczynałam od zera, z pewnościa siebie “poniżej błota i mułu” . W ciągu kilku miesięcy zbudowałam 2 biznesy, które wciąż zarabiają

⭐ Mogę pracować z dowolnego miejsca na świecie. Freedom Baby! 

⭐ W ciągu ostatnich kilku lat przeprowdziłam ponad 100 webinarów, wyzwań, masterclasses (od 20 do ponad 1000 osób, wyzwania na 400-650 osób) – startując od: “nie mam pojęcia jak się do tego zabrać”

⭐ Ciągle w siebie inwestuję, uczę się od najlepszych, wdrażam, testuję, wiem co działa, więc pomogę Ci zaoszczędzić lat prób i błędów

⭐ Moje Wyzwania sprzedają i zarabiają kilka razy więcej niż koszty reklamy 

⭐ Pokażę Ci jak ogarnąć skomplikowane techniczne aspekty z łatwością

Mówię jak jest, nie owijam w bawełnę (no BS involved) 

⭐ W swojej pracy obejmuję Mindset, Pewność Siebie i Strategię – czyli tzw. Rockstar Combo

⭐ Uwielbiam to co robię. Znam sie na tym co robię. Zależy mi na Twoich rezultatach

⭐ Uczestnicy mówią, że moje Wyzwania rozwalają system i zmieniają ludzi

 Będę Twoją największą cheerleaderką i jednocześnie dam Ci kopa do działania wtedy kiedy będzie to konieczne 😉

Poznaj opinie klientów i uczestników Wyzwań: 

Fay Blakey

Business Coach

Miałam sesję z Alex kiedy ruszałam z moim nowym programem grupowym. Pomogła mi stworzyć konkretny plan działania plus totalnie zmieniła moje nastawienie do sprzedaży. Zapisało się więcej osób niż początkowo zakładałam. Alex wie jak przyciągnąć właściwych klientów, i co więcej –  naprawdę zależy jej byś odniosła sukces.

Alex to moja Rockstar. Nie miałam bladego pojęcia o biznesie online, bałam się technologii, ale pokazała mi jak to wszystko szybko pospinać razem. Cierpliwie wyjaśnia jakie działania wpływają na sukces w biznesie. Przy niej nie czujesz się zagubiona i zaczynasz wierzyć, że Ty też możesz to zrobić. 

Florencia zulberti

Health Coach

Agnieszka Ola Ty jesteś torpeda, dokładnie tych słów dziś potrzebowałam, dajesz kopa i energię, Ja Ciebie kupuję totally, jesteś super sprzedawcą

Dominique Dziękuję za tą energię i zaczynam działac z kursem, dzięki Tobie wzrosło moje poczucie wartości i jest moc

Iza Najtrudniejze zadanie przełamało we mnie strach i za to Cię kocham!

Magdalena Wdzięczna jestem mega, że na Ciebie trafiłam Olu

Zosia Chyba nagram Cię na dyktafon żeby wryło się w głowę

Mateusz Mega wartościowe wyzwanie, ja właśnie zainwestowałem w siebie i dołączyłem do kursu, Jak Ola mówi, że jesteśmy zajeb** to tak jest

Gabriela Dziękuję, dodajesz siły i wiary, że mi też się uda

Weronika Nie mogę się doczekać Twojej oferty

Karolina Fantastyczna energia, którą czują odbiorcy i kop do działania

Izabela Zadania podczas wyzwania do najłatwiejszych nie należały. I dobrze, zmotywowały do przemyśleń i dały mega kopa do pracy nad sobą! Feedback Oli raz dał po d.. by wyciągnąć z Ciebie więcej, a raz pozwolił “obrosnąć w piórka” by uświadomić Ci, że potrafisz.

Ewa Wyzwanie bardzo wartościowe, budujące. Masa cennych wskazówek, ogrom cudownej, dobrej energii. Teraz jestem bardziej pewna siebie i lepiej przygotowana. Tak naprawdę to coś się we mnie zadziało, że się otworzyłam, uwierzyłam. Bardzo dziękuję. 

Anna T. Cudowny pierwszy dzień wyzwania, absolutnie profesjonalne szkolenie

Paulina Fajnie się Ciebie słucha, jak dobrej przyjaciółki z mega wiedzą.

Weronika Warto dołączyć do tego wyzwania, własnie kogoś takiego szukałam

Aleksandra Super spotkanie i wyzwanie, dużo ważnych informacji, świetny przekaz

Wojtek Oczywiście, że warto dołączyć. To wyzwanie rozwala system

Magda Bardzo ciekawe, wartościowe i motywujące spotkanie 

Ola Dziekuję bardzo, świetne szkolenie!

Jak wygląda ten program w praktyce:

8 x spotkań treningowych na żywo (wartość: 2997 zł)

Gdzie krok po kroku przejdziemy przez wszystkie moduły Wyzwania Rockstar Biznes. Dostaniesz mój system od A do Z (całe know-how) jak zaplanować i popowadzić Wyzwanie, które wywoła efekt WOW i zarabia. 

Sesja treningowa – poniedziałki 13:00 czasu polskiego.

8 x sesji Q+A (pytań i odpowiedzi) na żywo (wartość: 1997 zł)

Podczas tych spotkań będziesz mogła zadać pytania związane z omawianym przez nas programem. Wnikam głęboko w każdy case (to prawie jak sesja 1:1 ze mną). Oznacza to, że nigdy nie będziesz sama z wdrożeniem tego materiału.

Sesja Q+A – piątki 13:00 czasu polskiego.

Zamknięta Facebook Grupa kursantów + dodatkowe materiały (wartość: 997 zł )

Wsparcie w zamkniętej (tylko dla uczestników!) grupie na Facebooku, gdzie będziesz mogła zadawać pytania pomiędzy spotkaniami, dzielić się sukcesami i wspierać się nawzajem. Dostaniesz też dodatkowe materiały, które pomogą Ci zastosować tę wiedzę w praktyce. 

Ale to nie wszystko, dostajesz też te Super Bonusy o wartości 1588 zł:

1

Bonus #1 – NARZĘDZIOWNIK (wartość: 197 zł)

Lista programów i aplikacji, które ułatwią Ci życie i pomogą spiąć Twoje Wyzwanie w całość.

2

Bonus #2 – TRENING: FACEBOOK ADS (wartość: 797 zł)

Jak ustawić skuteczną reklamę na facebooku, która przyciągnie właściwych ludzi i zmaksymalizuje konwersję zapisu. Im więcej osób w Twoim Wyzwaniu, tym większa sprzedaż. Reklama na facebooku jest bardzo ważnym elementem tego programu, to Twoja inwestycja. 

3

Bonus #3 – SZABLONY GRAFIK REKLAMOWYCH  (wartość: 297 zł)

Skuteczne szablony grafik reklamowych, które przyciągają uwagę, trafiają do Twoich idealnych klientów by zapisali się na Wyzwanie. 

4

Bonus #4 – TRENING: VIDEO REKLAMOWE  (wartość: 297 zł)

Jak stworzyć skuteczne video reklamowe, które sprzedaje Twoje Wyzwanie i zwiększa konwersje zapisów. 

5

FAST ACTION BONUS * tylko jeśli dołączysz do 5/12/2023 do północy

60 MIN SESJA STRATEGICZNA Z ALEKSANDRĄ GRZYBEK (wartość: 1000 zł)

Indywidualna konsultacja 1:1 – całkowity focus na Twoim biznesie by dać Ci przewagę nad konkurencją. 

Całkowita Wartość Programu: 7579 zł

* Teraz możesz dołączyć do programu w Specjalnej Ofercie beta launch – tylko dla bardzo ograniczonej ilości osób. Będziesz mieć wpływ na kształt tego programu i największy dostęp do mnie by zadawać pytania. Do tego najlepszą cenę, która nie powtórzy się nigdy więcej.

LIMIT MIEJSCbeta launch 

Wartość Programu 7579 zł
TERAZ TYLKO:  2497
(lub 2 x 1277 zł)
 • 8 x Treningów na żywo
 • 8 x Sesji Q+A na żywo
 • Dostęp do zamkniętej FB Grupy
 • Bonus #1: Narzędziownik
 • Bonus #2: Trening Facebook Ads
 • Bonus #3: Szablony Grafik Reklamowych
 • Bonus #4: Trening Video Reklamowe
 • Fast Action Bonus: 60 min 1:1 Sesja Strategiczna z Alex Grzybek (tylko do 5/12/2023)
 • Dostęp bezterminowy
regular course

One sentence summary of what they get

$
99/mo
 • Lifetime Access
 • Immediate Start
 • Access to All Modules
Advanced course

One sentence summary of what they get

$
127/mo
 • Lifetime Access
 • Immediate Start
 • Access to All Modules
 • X number of bonuses
 • Access to Private Facebook Group
 • 30 minute private coaching call

OFERTA WYGASA ZA:

Pierwszym problemem jest to, że ludzie nie wiedzą co mają robić.

Drugim to, że nie robią tego co robić powinni.

Zajmuję się rozwiązaniem obu. Dlatego osiągniesz SUKCES.

Alex grzybek 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania:

Masz dodatkowe pytania? 

Copyright © 2023. Alex Grzybek.

Privacy Policy